ספורטריפ בארץ

ספורטריפ בארץ הינו קונספט ייחודי של חופשה ספורטיבית מפנקת. שנולד מתוך הבנה שעל כל אחד ואחת מאתנו להכיר את "המכונה" שניתנה לנו - גופנו. הקונספט כולל חופשה אקטיבית בת מספר ימים עם לינה במלונות איכותיים. הספורטריפ בארץ משלב פעילויות ספורט מגוונות תוך שימוש במתקני המלון העומדים לרשותנו, מגוון הרצאות בנושאים שונים כמו אנטומיה, פיזיולוגיה, יציבה ואורח חיים בריא והכל תוך יישום החומר התיאורטי וליווי צמוד של הצוות.

הספורטריפ מאפשר להבין ולו על קצה המזלג את הצרכים הפיזיולוגים, את היכולות ואת המגבלות שאנו יכולים לעשות עם "מכונה זו" בבואנו לעולם הספורט. הספורטריפ עוזר בלהפעיל את הסטארטר הראשוני שרובינו מתקשים בו ולהתחיל לעשות ספורט בספורט בדרך הנכונה.
הספורטריפ בארץ נועד להקנות כלים שישמשו אותנו בתבונה לאורך זמן ויהפכו את הפעילות הספורטיבית כחלק אינטגרלי מחיינו וזאת מתוך ידע כיצד לשמור על אותה "מכונה" ולתחזק אותה באופן ראוי ונכון גם בטווח הרחוק.
חרטנו על דיגלנו ללמד, להסביר וליישם לכל מתאמן באשר הוא את הצורך בהתאמה אישית ובבניה הדרגתית של תוכנית אימונים מבוקרת באופן אינדיבידואלי, תוך שימת לב לצרכים האישיים.

רינה אקטיב, ספורטריפ בארץ, ספורט בטבע

למי מתאים הספורטריפ?

 • לאלה אשר ספורט לא היה "חלק מהתפריט" היומי שלהם.
 • לאלה אשר חלמו לעשות ספורט ומסיבות שונות מעולם לא הגיעו לכך.
 • לאלה שיודעים שהם צריכים להתחיל לעשות ספורט ואינם יודעים כיצד לעשות זאת
 • מנהלים בחברות וארגונים – ימי גיבוש, העשרה וסדנאות למנהלים.
 • למעוניינים להשתתף בספורטריפים שלנו לחו"ל להעלות את רמת הכושר.

בספורטריפ של רינאקטיב נגלוש כולנו לעולם הספורט

רוצה להשתלב בספורטריפ הקרוב?

לבדיקת התאמה ופרטים נוספים

מה עוד בספורטריפ?

 • ארגון ברמה גבוהה ובהתאמה מלאה לנרשמים.
 • מלון 4-5 כוכבים על בסיס חצי פנסיון הכולל אוכל עשיר, בריא ומגוון, מתקני כושר ולרוב שירותי ספא.
 • אימוני כושר קבוצתיים בהתאם לתוואי השטח סביב המלון הנבחר ( תלוי מזג אוויר).
 • אימוני כושר קבוצתיים על פי רמות במגוון פעילויות ספורטיביות outdoor ו-indoor כמו: הליכה, בריכה, אימון בחדר כושר, פילטיס ועוד. (בהתאם לרמה האישית של כל משתתף).
 • הרצאות עם מיטב אנשי המקצוע בנושאים שונים.
 • גודל הקבוצה יוגבל וזאת כדי לשמור על האיכות והייחודיות של הפעילויות השונות.

מעוניינים לחוות ולהיות חלק מקבוצה איכותית שיוצאת לספורטריפים שלנו אבל אינכם בכושר?

אחת מתכניות הכושר האישיות שלנו בארץ תעזור לכם להגשים חלום!

תהיות?

לא אתחבר לאנשים של הקבוצה?

תשובה: אל הספורטריפים מגיעה אוכלוסייה איכותית, בעלת מודעות עצמית הרוצה לחוות קונספט ייחודי בחו"ל המשלב פעילות והנאה. הצוות מגבש בין כולם בעזרת פעילויות נפלאות ומגוונות ונוצר תמהיל אנושי איכותי ואווירה ייחודית ביותר.

הרצאות? הרבה לשבת?

תשובה: מתקיימות עד 3 הרצאות ביום. ההרצאות סוחפות ומאוד מעניינות כאשר מטרתן להקנות ידע והשכלה מעשית בנושאים מגוונים. ההרצאות משלבות הלכה למעשה יישום בשטח, תרגול והקניית כלים והרגלי ספורט לחיי היום יום.

רמת העצימות ועומסי הפעילות תואמים ליכולותיי?

תשובה: ניתנת תשומת לב ודגשים להתאמת הפעילות לרמת הכושר באופן אינדיבידואלי. העדיפות העליונה מוקדשת להקשבה לצרכים הגופניים הרלוונטיים. המינון נקבע על פי המשתתף והצוות המקצועי בהדרגתיות מותאמת אישית.